תפארת בדק בית וליקויי בניה - אודות תפארת
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
לאורך כל השנים ובעיקר בשנים האחרונות נבנו בתים רבים בכל מדינת ישראל. כמו לכל דבר במדינתנו גם לבנייה בארץ יש חוקים, תקנות ותקנים שלעתים לא נאכפים, ולכן דירות ומבנים אינם עומדים בסטנדרטים שהציבה מדינת ישראל. (דוגמת אולמי ורסאי).

התעלמות מהתקנים ומהתקנות גורמת לכך שבית שאמור להיות יציב במשך שנים רבות, למעשה אינו יציב ואינו תקני כבר מיומו הראשון. אנו, רוכשי הדירות, ואף מהנדסים רבים לא תמיד נבחין בכל הליקויים הקיימים. בשלב זה חברת "תפארת" נכנסת לתמונה, תפארת הוקמה כדי לתת מענה הולם לבעלי בתים ולוועדים בהתמודדות מול הקבלן בנושא ליקויי בניה.

איתור ליקויי בניה

בתפארת ביקורת מבנים, יעמדו לרשותך מהנדסים מומחים בתחום ליקויי בניה. כל המהנדסים חברים בלשכת המהנדסים והאדריכלים ורשומים בבית המשפט כמהנדסים מומחים לאיתור ליקויי בניה.

חוות דעת הנדסית

השירותים ניתנים על ידי מהנדסים מומחים שמודדים, בודקים, ומשווים תוך שימוש במכשור המתאים ומספקים חוות דעת הנדסית. כל זאת בשיתוף עם משרד עורכי דין מוביל בתחום תביעות דיירים בגין ליקויי בנייה וביקורת מבנים. מהנדסי החברה ממונים גם כבוררים וכמומחים מטעם בתי משפט שונים ברחבי הארץ.

תפארת - בדק בית ברכוש משותף

שרות ביקורת מבנים. אנחנו עוזרים לבעלי דירות ולועדי בתים במאבקם נגד הקבלנים בנושאי ליקויי בניה, ומסייעים לרוכשי דירה חדשה לבדוק את הנכס לפני הרכישה.


אנחנו מספקים שירות לרוכשי דירות בשלב קניית דירה חדשה במהלך הבנייה, לפני מסירתה לדיירים או בתקופת האחריות, לשלדי מבנים, לדירה יד שנייה לפני רכישתה, וכן לדיירים שנתקלו בבעיות במבנים – בוררות בין שכנים, חדירת מים, רטיבות ונזילות, סדקים חריגים וכדומה.

חוות דעת הנדסית שניתנת ללקוח מלווה בצילומים לתיעוד הממצאים, קבילה כראייה בבית משפט. ובמקרה שאותרו ליקויי בנייה בלתי הפיכים, למשל תקרות נמוכות, רטיבות קשה, או סדקים חריגים במבנים, תינתן חוות דעת של שמאי מקרקעין עם פירוט הפיצוי הכספי הנדרש.


"תפארת" מתחייבת!!!

שירות - אמינות - תוצאות

תפארת - שירותי בדק בית

ראיון בערוץ 10 עם מנכ"ל חברת תפארת
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!