תפארת בדק בית וליקויי בניה - איך לבחור בית להשכרה?
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
איך לבחור בית להשכרה?

כל אחד מאיתנו צריך פרטיות בחיים, את המרחב שלו ואת המקום שבו הוא יוכל לחיות עם משפחתו. לכן אפשר להבין מדוע זוגות צעירים חושבים תמיד על קניית דירה או בית, שכן כולנו רוצים לא רק את המרחב הקטן שלנו אלא גם מצפים לעשות זאת בצורת השקעה לעתיד. עם זאת, לא לכל אחד מאיתנו זה מתאפשר שכן כדי לקנות דירה או בית בישראל צריך הון התחלתי גדול ביותר. נשמע לכם מוכר ואתם לא יודעים איך לפתור את בעיית המגורים שלכם בארץ? אם כך, כדאי שתיקחו בחשבון את האפשרות של השכרת בית, כי לאופציה הזאת יש יתרונות רבים.

מיקום, גודל וסביבה
שלוש הדברים הכי חשובים שכדאי להתייחס אליהם כשמחפשים בתים להשכרה, הם שאלת המיקום, גודל הבית והסביבה שבה הוא נמצא. זה נכון לא רק עבור מי שיש לו ילדים ורוצה עבורם את הטוב ביותר, אלא גם עבור מי שבסך הכול רוצה מקום שקט לחיות בו. יש אנשים שיבחרו בית להשכרה שנמצא בלב העיר ואילו אחרים יעדיפו דווקא את הפריפריה שכן שם הם יוכלו להרשות לעצמם לשכור בית גדול יותר. מומלץ לקחת בחשבון את כל הנתונים השונים ובעיקר את השאלה כמה גדול צריך להיות הבית שאתם שוכרים. מי אמר שהבית חייב להיות גדול ועם הרבה חדרים כדי שיהיה לכם בו נוח? אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם מתכננים להביא ילדים לעולם כדאי יהיה לקחת גם את הנתון הזה כשיקול מבחינת גודל הבית כי בוודאי תרצו שיהיה בבית לפחות חדר ילדים אחד.

שכר הדירה החודשי
קשה לדבר על השכרת בתים ולא לדבר על העלויות החודשיות, שכן ההוצאה על המגורים בימינו היא ההוצאה הגדולה ביותר של כל אחד מאיתנו. זה נכון הן לגבי אנשים שמשלמים משכנתא והן לגבי אנשים שמשלמים שכר דירה, כך שחשוב להתייחס גם לנושא הזה כמובן. אין כל טעם לשכור בית שיהיה לכם קשה לממן בכל חודש מחדש כי המטרה בסופו של דבר היא אומנם למצוא את המקום שבו תחיו אך לא כדאי שתכבידו על עצמכם. לכן עדיף להחליט על התקציב ולבחור בית שתעמדו במחיר שלו. 
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!