תפארת בדק בית וליקויי בניה - בדיקת דירה
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
כל מה שצריך לדעת על בדיקת דירה

טיפ: בדיקת דירה יסודית ומקצועית תארך בהתאם לגודל הדירה ורמת הליקויים בה. אתם צריכים להיות נוכחים בזמן בדיקת הדירה כך שתוכלו לשאול שאלות ולהצביע על האזורים והפריטים המצרכים בדיקה מעמיקה יותר או תיקון. 

חוות דעת הנדסית של בדיקת דירה איננה מעריכה את שווי הנכס. אלא נותנת תמונת מצב אובייקטיבית על מצב המערכות של הבית כפי שהם מופיעים בעת ביצוע בדיקת דירה.

בסיום הבדיקה תיערך חוות דעת מודפסת וברורה אשר תאפיין את הליקויים בהתאם לסטנדרטים המצויים בענף וכן בהתאם לתקנים , תקנות וחוקי הבניה למיניהם.

מהנדסי חברת תפארת מיומנים בתהליך ביצוע בדיקת דירה ובקביעת " מצב בריאות" דירתכם ויכולים להצביע אף על סימפטומים קטנים של ליקויים אשר תיקונם בהקדם עשוי לפתור בעיות טרם יתפתחו.

עבור סכום זנוח לעומת הנכס שרכשתם ומספר שעות שתקדישו עבור ביצוע בדיקה דירהתקבלו חוות דעת הנדסית מפורטת על מצב ביתכם וכך תוכלו לדרוש מהקבלן תיקון הליקויים בצורה יסודית ומרוכזת. 


בדיקת דירה יד שניה:

אנו רוכשים דירה מכספים שחסכנו במשך השנים, או כפי שרוב רוכשי הדירות בישראל רוכשים משכנתא. באמצעות בדיקת דירה וקבלת חוות הדעת ההנדסית תוכלו לוודא שקיבלתם תגמול הולם לכספכם ושהנכס אותו רכשתם יעמוד לאורך השנים.

גם בעלי דירות מזמינים את מהנדסי חברת תפארת לביצוע בדיקה דירה הנדסית למערכות . וזאת, בכדי לקבל המלצות כיצד לבצע תיקונים לבד ולחסוך כסף עבור בעלי מקצוע


בדיקת דירה הנדסית טרום רכישה:

רוכשי דירות ובתים יד שניה אשר מעוניינים לוודא את מצב הנכס יזמינו בדיקת דירה הנדסית טרום רכישה ויערכו הסכם לרבות קביעת המחיר. בדיקת דירה וחוות דעת הנדסית שכזו תאפיין את מצב הנכס, תפקוד מערכותיו וכן תיתן תמונת מצב לחריגות וצווים למיניהם במידה והמוכר מסתיר. במידה ובמהל ביצוע בדיקת דירה יזוהו ליקויים במערכות הנכס או בלאי כלשהו יצוין הדבר בחוות הדעת וכן יינתן אומדן לביצוע התיקונים , רוכש הדירה אמור להביא בפני המוכר את מסקנות חוות הדעת ולנסות להוריד ממחיר הנכס את עלות התיקונים שצויינו בחוות הדעת המסכמת את תהליך בדיקת דירה .לעיתים במידה וישנן בנכס ליקויים קונסטרוקטיביות שזוהו בעת ביצוע בדיקת דירה תמליץ חוות הדעת בפירוש לא לרכוש את הנכס.

בדיקת דירה

ראיון בערוץ 10 עם מנכ"ל חברת תפארת
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!