תפארת בדק בית וליקויי בניה - בדק בית
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
בדק בית לדירות חדשות טרום קבלת מפתח

חברת תפארת מובילה במדינת ישראל את ענף ביקורת המבנים וגאה לספק ללקוחותיה חוות דעת הנדסיות אשר בוחנות למעלה מ-2000 סוגי ליקויים בנכס החדש אותו רכשו.
בדק בית - הבדיקות ההנדסיות אשר חברת תפארת מספקת, משמשות את רוכשי הדירות אשר מגיעים לקבלת המפתח גם לצורך עריכת פרוטוקול המסירה עם הקבלן .

בוודאי הייתם רוצים לוודא את איכות הבניה בדירתכם ולאמת כי המוצר אותו אתם עומדים לקבל זהה למוצר אותו רכשתם. בדיקה הנדסית טרום קבלת מפתח תסיר מכם את הדאגות בדבר ליקויי בניה אשר ראיתם והקבלן טען שאתם ככל הנראה מדמיינים אודותם.

בחברת תפארת חשבו על כל הליך בדק בית בעריכת חוות הדעת והגיעו למסקנה בדבר חשיבות הצגת חוות הדעת בצורה סימפטית אשר לא תקרא תיגר על הקבלן אך מאידך תציין בפניו את כל הליקויים בנכס ותאלצו לתקנם עד לשביעות רצונם המלא של הדיירים.

אתם מוזמנים לפנות ולהיעזר במומחי חברת תפארת בע"מ- מהנדסים, שמאים, אדריכלים, ושאר מומחים מתחום הבניה וזאת על מנת לקבל דירה תקינה וראויה עליה שילמתם במיטב כספכם.

 

בדק בית

ראיון בערוץ 10 עם מנכ"ל חברת תפארת
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!