תפארת בדק בית וליקויי בניה - בוררות
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
בוררות וסכסוכי שכנים בגין ליקויי בניה

מהנדסי חברת "תפארת" ממונים לעתים קרובות כבוררים בנושאי בדק בית וליקויי בניה מטעם בית משפט ליישוב סכסוכים.

מחלוקות וסכסוכים הם חלק מהותי מחיינו, על אחת כמה וכמה בנושא ליקויי בניה. ישנם מקרים בהם התערבות מהנדסי בניין נדרשת (כבוררים או כנותני חוות דעת מקצועית) למשל: רטיבות שנגרמת מנזילה בקומה אחת ופוגעת בקומה שמתחתיה; סדקים שנגרמים לקירות בעקבות עבודות שיפוץ; רעשים שנגרמים מבידוד אקוסטי לקוי. במקרים אלו אנו מבצעים בדיקה הנדסית ומספקים חוות דעת הנדסית המפרטת את הנזקים, מציעה דרכים לתיקון הנזק, ומספקת הערכה כספית של עלות התיקונים.

רוב הסכסוכים בגין ליקויי בניה נפתרים בהדברות ישירה בין הצדדים, אבל חלק נפתרים רק בעזרת התערבות גורם שלישי – ייעוץ, תווך, שיפוט, בוררות, גישור ועוד. המגמה היום היא לפתור סכסוכי שכנים וסכסוכים עם הקבלן בהליך של בוררות או גישור, ולא בבית משפט.
בתהליך הבוררות, בורר (שנבחר על ידי הצדדים) שומע אותם ומוציא פסק דין מחייב. יתרונה של הבוררות בכך שההליך מהיר, וכן שהצדדים קובעים את מסגרת הבוררות – מי הבורר, איך יתנהלו הדיונים וכדו'. הבורר לא חייב להיות משפטן, ובסכסוך הקשור לענף הבנייה, עדיף שהבורר יהיה מהנדס שמבין את הרקע.

בוררות

ראיון בערוץ 10 עם מנכ"ל חברת תפארת
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!