תפארת בדק בית וליקויי בניה - החשיבות של איטום וזיפות גגות מקצועי
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים

החשיבות של איטום וזיפות גגות מקצועי

גם אתם מעוניינים באיטום וזיפות של הגג שלכם? יותר ויותר אנשים מבינים בשנים האחרונות את החשיבות של איטום וזיפות גגות מקצועי. יש מספר אפשרויות לבצע את העבודה:
 • שיטת עשה זאת בעצמך – לרכוש את החומרים באופן עצמאי ולבצע את העבודה.
 • כחלק משיפות כללי – לשלב את איטום וזיפות הגג בשיפוצים הכלליים בבית
 • השיטה המומלצת ביותר – עם מקצוענים בלבד! 
מדוע זו השיטה המומלצת ביותר? כיוון שמדובר בעבודה מקצועית, לא חובבנית, ואם אתם תבצעו אותה בעצמכם, או תתנו לאיש מקצוע מתחום חר ולא מתחום האיטום והזיפות לבצע את העבודה, רוב הסיכויים הם שהתוצאה לא תהיה מאה אחוז מושלמת. אז בשביל מה התאמצתם? 

חשיבות השירות המקצועי בתחום זה

מתי בפעם האחרונה ביצעתם איטום וזיפות של הגג? לא משהו יומיומי, נכון? אם חשבתם שמדובר בלקום בבוקר, ללכת לחנות של חומרי בניין ולקנות זפת, ולמרוח אותה על הגג, כדאי שתחשבו שוב. החשיבות של איטום וזיפות גגות מקצועי היא עצומה.
 • ראשית, מדובר בעבודה במקום רגיש – על הגג. לא כולם יודעים ומנוסים לעבוד על גג ומכירים את הטריקים והשטיקים שלו. מדובר במקום שיכול להיות מסוכן, ואם אין ניסיון ודאי בעבודה זו, רוב הסיכויים שזה לא יצליח במאה אחוז.
 • שנית, חשוב לבחור את הזפת המתאימה – כמו שכבר כתבתי, אתה לא קם בבוקר והולך לקנות זפת בחנות. מסתבר שזפת איכותית דורשת תקן מיוחד, ולא כל הזפתות הנמכרות בחנויות ממלאות אחר התקן הזה. התוצאה? בחורף הבא שוב תצטרכו ללכת לחפש זפת מתאימה. חבל לקחת סיכון, חשוב להיעזר בבעל מקצוע אשר לא יתפשר באיכות הזפת על מנת לבצע עבודה מקצועית ואיכותית.
 • שלישית, נושא האחריות – בעבודה עם בעל מקצוע מיומן באיטום וזיפות גגות, אתם מקבלים אחריות על העבודה, כך שאם בחורף הבא יש לכם נזילה- גם יש לכם למי לפנות! ממש חשוב שתהיה אחריות על העבודה ובידקו את משך האחריות עם איש המקצוע אותו בחרתם, לפני שתסגרו את העיסקה.

אל תחכו לחורף

התוצאות של כניסת מים למבנה הן רבות: פטריות עובש, קילוף הצבע, שלא נדבר על רטיבות במקרה הטוב ונזילה במקרה הפחות טוב. אם אתם מבינים את החשיבות של איטום וזיפות גגות מקצועי, אנו ממליצים לטפל בנושא לפני החורף, כשהכל יבש. לא ניתן לבצע את העבודה כשהגג רטוב, יש לדאוג לאטום ולזפת את הבית והגג לפני עונת הגשמים.

למצוא בעל מקצוע

חשוב מאד שתמצאו בעל מקצוע עם מוניטין וניסיון בכל הנוגע לתחום איטום וזיפות גגות מקצועי. איך עושים זאת? מתעניינים עם חברים ומכרים, שואלים, מחפשים באינטרנט ומתרשמים, וכמובן, אין כמו פגישה כדי להתרשם מבלע המקצוע באופן מלא. בהצלחה! 
 
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!