תפארת בדק בית וליקויי בניה - טיפים למשקיע בקרקע חקלאית
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
רכישת קרקע חקלאית היא מימוש חלומם הרטוב של מי שרוצים להתעשר הודות לפעילות נדל"נית. על מנת לבצע השקעה מושכלת, שעתידה להניב רווח למשקיע, חשוב להתוודע אל נתונים חשובים אחדים, כדי שלא יתברר, לאחר משעה, כי ההשקעה היתה לשווא, חלילה. השקעת סרק עקרה, חסרת תועלת ותוחלת. חשוב לציין, כי השקעה אפקטיבית כרוכה ומותנית בביצוע מחקר מקיף על אודות הקרקע החקלאית, מיקומה, הפוטנציאל הסביבתי שבו היא נמצאת ומרכיבים שונים נוספים שיש לקחת בחשבון, אשר אליהם ניתן להתוודע באמצעות ייעוץ של אנשי מקצוע בתחום.

מה חשוב לדעת לפני וכתנאי הכרחי להשקעה מוצלחת בקרקע חקלאית?
 1. עקבו אחר המלצות מומחים על כדאיות ההשקעה ברכישת קרקע חקלאית במקום שיש בו פוטנציאל צמיחה וגידול.
 2. האם יש בסביבה מקומות עבודה מגוונים או תכנון להקימם.
 3. האם קיימות תשתיות נאותות בכלל וכבישים בפרט, שמקלים על ההגעה על נתיבי תחבורה מרכזיים.
 4. האם האזור מבוקש וקיים בו צפי לגידול האוכלוסייה.
 5. מידת הקרבה או הריחוק של השטח משכונות מגורים קיימות.
 6. האם הקרקע רשומה בתכנית מתאר ארצית ומסומנת כשטח המיועד לשינוי ייעוד (מחקלאות למגורים).
 7. מומלץ לוודא את מעמדה של הקרקע ברשות המקומית שהיא נמצאת בשטח השיפוט שלה.
 8. לוודא כי הקרקע רשומה בטאבו על שם מי שמוכר לכם אותה.
 9. חשוב לברר ולוודא כי על שטח הקרקע שאתם רוצים להשקיע בה לא מתוכנתת בניית תשתית ארצית מכל סוג שהוא- כביש, פסי רכבת ועוד.
 10. חשוב להיאזר בסבלנות. מדובר בתהליך שלוקח זמן. חשוב להידרש אל השקעה ברכישת קרקע חקלאית כהשקעה לטווח בינוני וארוך.  עם זאת הסבלנות וההמתנה משתלמות, היות שלאחר שינוי הייעוד מאמיר ערכה של הקרקע באופן משמעותי.
ערכה של קרקע חקלאית נמוך באופן משמעותי מערכה של קרקע לבנייה, מה שאומר כי השקעה בה עשויה להתברר באחת ההשקעות המשתלמות ביותר שלכם. תמיד קיים צורך בשטחים לבנייה, קל וחומר באזורים שהביקוש לדירות בהם גואה, כגון בצפון הארץ, עם תחילת הפעלתה של הרכבת. ניהול מושכל וזהיר של תהליך הרכישה, לאחר קבלת ייעוץ מקצועי וזיהוי פוטנציאל גידול באזורים אטרקטיביים עשוי להניב לכם רווח נאה.

האם השקעה בקרקעות חקלאיות מתאימה לך?
לאחר מבוא קצר וקולע, לאחר שהובנה מהות ההשקעה הנדל"נית, נותר להחליט, האם השקעה בעלת אופי שכזה כלל מתאימה לכם, והאם אכן תוכל זו להניב לכם רווחים במהלך שנות ההשקעה. רבים תוהים האם לצאת להרפתקה פיננסית שכזו היא כדאית, וכיצד זאת ניתן להחליט. השקעה בקרקעות חקלאיות בפרט והשקעה ברכישת אדמות ושטחים לבנייה בכלל, הוא תחום מבוקש כיום אך לא לכל משקיע מן השורה יכול לעבור ללא כל חשש. בטרם יציאה להשקעה כה גדולה שעשויה לבנות וגם להפיל עולמות, בדקו היטב אם השקעה שכזו אכן מתאימה לכם בעזרת ייעוץ מקצועי מתאים.  
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!