תפארת בדק בית וליקויי בניה - כל הסיבות להשקיע בניקיון המשרד
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים

כל הסיבות להשקיע בניקיון המשרד

 

אם גם אתם מנהלים עסק אתם בוודאי מרגישים בתחרות שאיתה אתם מתמודדים. בכל תחום, בין אם מדובר על עריכת דין, אדריכלות או כל תחום אחר יש היום תחרות רצינית, ולכן אפשר להבין את השאיפה שלכם להיות הכי טובים. עם זאת, לא כל האנשים מבינים את המשמעות שיש לעיצוב המשרד על הצלחת העסק, אך בפועל כך עובדים הדברים: הלקוחות נכנסים למשרד ומתרשמים לא רק מכם ומהמקצועיות שלהם, אלא גם מאיך שנראה המשרד שלכם. במילים אחרות: המשרד הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שיש לעסק ולכן חשוב כל כך להשקיע בעיצוב שלו, ובין היתר, גם בניקיון.

 

הדרך הנכונה לנקות את המשרד

כל אדם שיש לו עסק יודע עד כמה זו עבודה תובענית. לכאורה נראה שאנחנו עצמאים ויכולים לבחור את השעות שבהן אנחנו עובדים, אך בפועל העסק הרבה פעמים הופך להיות מרכז חיינו ולכן ברור שאחרי שעות ארוכות במשרד הדבר האחרון שמתחשק לנו לעשות זה לנקות את המקום. זו הסיבה לכך שכדאי לכם לבחור חברה מקצועית שממנה תזמינו שירות. בבאנו לבדוק כיצד משפיע ניקיון המשרד על מראה עיצוב הפנים שלו אנחנו רואים שיש קשר הדוק בין הדברים ואם חשוב לכם שהעסק יצליח הרי שעליכם להשקיע, בין היתר, בניקיון. חברות ניקיון מובילות יכולות להגיע למשרד כמה פעמים בשבוע, לנקות אותו כך המקום תמיד יראה רענן ומושקע, דבר שיוסיף להצלחת העסק שלכם.

 

כמה צריך לשלם על שירותי ניקיון?

זה מאוד תלוי לאיזו חברה אתם פונים ומה בדיוק היא מציעה לכם, כי לכל חברת ניקיון יש תעריפים אחרים. יש חברות שמציעות, בין היתר, גם שירות של סיוד, ניקיון חלונות בגובה וכדומה, כך שכל מקרה צריך להיבדק לגופו. באופן כללי ניתן לומר שזו אומנם עוד הוצאה שיש להוציא על העסק, אך האמת היא שנכון יותר לראות את הניקיון כשהשקעה. אין כל טעם להשקיע בעיצוב הפנים ולקנות את הרהיטים הכי יקרים שיש למשרד אם בסופו של דבר אתם לא משקיעים בניקיון שלו, אז למה אתם מחכים? הזמינו עוד היום חברת ניקיון והתחילו לנצל את הפוטנציאל המלא של משרד העסק שלכם.
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!