תפארת בדק בית וליקויי בניה - ליקויי בניה ושטיחים
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
מה בין ליקויי בניה לשימוש בשטיחים?

שטיחים מורכבים מאריגות של יריעות בד אשר משמשים לכיסוי שטחי הרצפה בדירה. בעבר מרבית רוכשי השטיחם היו בעלי דירות אשר ליקויי בניה כגון מרצפות פגומות או מרצפות בעלי גוון שונה הפריעו להם - ובאשר לכך נצטרכו לשטיחים לכיסוי הרצוף הזה.

אם נתבונן היום במגמה ההולכת וגוברת נגלה כי בעלי דירות חדשות, בעלי דירות יוקרה, אף הם רואים בשטיחים כסימן לאושר ועושר אשר משלים את החיסרון והתשוקה לבית רב-גוני, ולא בכדי לחפות על ליקויי בניה.

באיכות השטיחים המיוצרים היוםנגלה כי אין זה לריק כי הם מיוצרים בטכנולוגיות ובאיכויות גבוהות משטיחים אשר יוצרו בעבר. השטיחים המיוצרים בימינו ממלאים פונקציות רבות כגון:

חיפוי ריצוף פגום
חיפוי ריצוף רעוע ובלוי
חיפוי ריצוף אשר כבר לא בקו האופנה
בידוד אקוסטי מרעש הצועדים על הריצוף
בידוד קור/חום הנובע מהרצפה
השלמת עיצוב הבית
 

השטיחים הארוגים נחלקים לשני סוגים עיקריים: שטיחים באריגת מכונה ושטיחים בארגת יד (בניהם שטיחים אפגניים, שטיחים פרסיים...).

את השטיחים באריגת יד ניתן לאפיין בקו אוריינטלי אשר בדרך כלל מרובה בדוגמאות שבטיות אשר לרוב מופיעות שוב ושוב על פני השטיח.

מרכיבי השטיח בעיקרם הם: צמר, כותנה, קנבס, קש ועוד. השטיחים באריגת מכונה מיוצרם אף הם בדוגמאות בדומה לשטיחים בעבודת יד אלא שהיתרון שבהם הוא כמובן המחיר והגמישות בדוגמא - כיום אפשר להזמין שטיח על פי תמונה סרוקה במחשב!!!

ליקויי בניה ושטיחים

ראיון בערוץ 10 עם מנכ"ל חברת תפארת
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!