תפארת בדק בית וליקויי בניה - מדוע לבחור במערכת מיזוג אויר vrf?
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים

מדוע לבחור במערכת מיזוג אויר vrf?

מערכת מיזוג אוויר vrf הינה מערכת מיזוג אוויר הפועלת עם מדחס מיוחד אשר משנה את התפוקה שלו ואת המהירות שלו בהתאם לדרישות של המאיידים במערכת המזגן. בצורה הנו ניתן לבצע שימוש במספר רב של יחידות איוד שונות באותו הזמן. כך, בניגוד למערכות מיזוג רגילות, בהן טמפרטורת החדר אינה קבועה לאורך זמן, מערכות המבוססות על טכנולוגיית vrf שומרות על טמפרטורה קבועה בכל מקום בחדר, וכך מאפשרת לכם להישאר בחדר מבלי להרגיש לפתע בגלי חום עזים, או ההפך קור מקפיא מידי.

היתרונות הרבים של מערכת vrf

מערכת vrf מעניקה לכם יתרונות רבים, מלבד היתרון החשוב ביותר שצוין בפסקה הקודמת, יתרון השמירה על טמפרטורה קבועה בכל מקום בחדר. בנוסף לזה, בבחירה של מערכת מיזוג אוויר המבוססת על vrf אתם זוכים ביתרונות נוספים כמו:
 • שקט – מערכות מיזוג אוויר המבוססות על טכנולוגיית vrf הינן מערכות שקטות מאוד (ליתר דיוק, 28 דציבלים בלבד).
 • שליטה מרחוק – מערכות מיזוג אוויר המבוססות על vrf יכולות להשתלב בכל מערכת של "בית חכם" וניתנות לשליטה מרחוק.
 • התקנה נוחה – מערכות מיזוג אוויר מסוג vrf ניתנות להתקנה בכל מקום, ובצורה גמישה מאוד. בשל הגיוון בסוגי יחידות האיוד, ניתן למצוא התאמה מושלמת למגבלות של המיקום ולתכנן את התקנת המערכת בחדרים פנימיים בצורה פשוטה ונוחה. בנוסף, המערכת אינה תופסת מקום רב מאוד, דבר חשוב מאוד בכל בית, או שטח משרדי.
 • התאמה לאזורים בעלי מזג אוויר קשה – מערכות vrf ניתן להתקין גם באזורים בהם מזג האוויר הינו קשה מאוד. בניגוד למערכות מיזוג אוויר רגילות, מערכת vrf אינן קופאות ומפסיקות לפעול גם בטמפרטורה חיצונית של -20 מעלות קור, או עד 45 מעלות חום.
 • קירור וחימום באותו הזמן – עוד יתרון חשוב מאוד של מערכות אלו הינו האפשרות לחמם חדר אחד, ולקרר חדר אחר באותו הזמן. לכן מערכות מסוג זה נפוצות מאוד בבניינים, בתי מלון וכדומה.
 • חיסכון – הטכנולוגיה של מערכות vrf, אשר שומרת באופן רציף על טמפרטורת החדר, מאפשרת לכם להגיע לחיסכון משמעותי באנרגיה. בשימוש במערכת מיזוג מסוג זה ניתן להפחית את צריכת החשמל בעד 50%, חיסכון משמעותי מאוד.
החיסכון הזה הופך את המערכת להרבה יותר כדאית ונכונה לרכישה, למרות שהמחיר הראשוני של רכישת המערכת וההתקנה שלה הינו יקר.
כמובן, לפני שאתם רוכשים מערכות מיזוג אוויר מסוג vrf כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום אשר יסייעו לכם לבצע בחירה נכונה וחכמה המתאימה לכם.
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!