תפארת בדק בית וליקויי בניה - מדריך לצביעת דירה
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
מדריך לצביעת דירה

את צביעת הדירה מומלץ לתכנן מראש. יש להגדיר היטב מה רוצים לסייד, ואת התקציב עבור צביעת דירה. כדי לא להתבלבל, הכנו לכם מדריך לצביעת הדירה.

מדריך לתכנון של צביעת דירה:
כדי שהצביעה תהיה מוצלחת, ואתם תהיו מרוצים, ישנם כמה שאלות חשובות שאתם צריכים לשאול את עצמכם. עליכם להבין שיש הבדל מהותי בין סיוד פשוט של הדירה, לבין צביעה אומנותית של הדירה. לא כל פועל יודע כיצד מציירים ציור קיר על חדר במהלך צביעת הדירה. זהו שיקול שעל פיו תצטרכו לחפש את איש המקצוע המתאים.
כמו כן, עליכם לזכור שצביעת הבית יוצרת לכלוך ובלאגן, ועליכם לשקול היטב את העיתוי המתאים לכך:
 • עיתוי הצביעה- לפני שאתם מחליטים על צביעת דירה, חשבו היטב האם ברצונכם להשקיע בתקופה הקרובה בשיפוץ כללי של כל הדירה. אם כן, כדאי לכם לדחות מעט את צביעת הבית, כדי לשלב את צביעת הבית עם השיפוץ הכללי של כל הדירה.
 • אילו צבעים אתם רוצים בדירה? האם אתם רוצים רק צבע לבן חלק? אולי אתם רוצים צבעי מעבר. לא כל פועל יכול לצבוע את הקיר במומחיות עם צבעי מעבר. לשם כך, יש לקחת צבעי מקצועי, עם ניסיון בצביעה מיוחדת חל חדרים, ושראיתם במו עינכם חדרים שהןא צבע בצבעי מעבר.
 • האם ברצונכם בציורי קיר? אם ברצונכם להוסיף ציורי קיר בסלון או בחדרי הילדים, אינכם יכולים לקחת כל אחד. עליכם לברר היטב למי יש מומחיות בתחום של ציורי קיר. יש לזכור שציורי קיר עלולים לעלות יקר.
 • האם ברצונכם באפקטים על הקיר? אם כן, יש לסכם הכל עם הצבע מראש! ייתכן שתרצו להוסיף לקיר אפקט של נצנצים או אבקת זכוכית. אם כך, עליכם לברר את עלות החומרים, ולחשב אותם עם התקציב הכללי של צביעת הדירה. יש לסכם עם הצבע כל פרט ופרט: את הגוונים המדויקים של כל קיר, והיכן מפזרים אבקת נצנצים, ובאילו נקודות. יש לחפש היטב עד שמוצאים צבע אמין ומקצועי בעל ניסיון בצביעה אומנותית של הבית.
שלבים בתכנון וביצוע של צביעת הבית
החלטתם החלטה חשובה שאתם הולכים על צביעת דירה? בהצלחה. כדאי לכם להכיר את השלבים מההחלטה ועד הצביעה:
 1. תכנון קפדני כיצד יראו קירות הבית.
 2. תכנון התקציב של צביעת דירה.
 3. בירור עם בני משפחה, מכרים ושכנים על איש מקצוע מתאים. מומלץ להשוות מחירים.
 4. כאשר מדובר בצביעה אומנותית או בסוג מסוים של צבע, מומלץ להוריד מהשכר של איש המקצוע את עלות החומרים, ולבחור ולרכוש לבד את החומרים בחנויות מקצועיות כמו טמבור, שנותנות ייעוץ והכוונה.
 5. סגירה עם איש מקצוע.
 6. הכנת הבית לקראת הסיוד.
 7. במהלך הסיוד מומלץ להיות בבית ולפקח על ביצוע העבודה כמו שצריך.
 8. לאחר צביעת הדירה, מומלץ לקחת חברת פוליש לצורך ניקוי הדירה.
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!