תפארת בדק בית וליקויי בניה - מה צריך לבדוק לפי שרוכשים נכס להשקעה?
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
מה צריך לבדוק לפי שרוכשים נכס להשקעה?

מתכננים לרכוש נכס להשקעה כדי ליהנות מהכנסה קבועה ומאפשרות למנף את כספכם? מעוניינים לרכוש נכס בארץ כדי השקיע את כספכם בחוכמה וליהנות מתשואה גבוהה? אם כן, עליכם לבדוק בקפידה את השוק ולקבל החלטה מושכלת במטרה למזער סיכונים ועל מנת ליהנות מתשואה גבוהה לאורך זמן. ענף הנדל"ן בארץ נחשב לאפיק השקעה בטוח ומשתלם כלכלית, אך יש לבחור בקפידה את הנכס. חשוב לבדוק לפני הקניה את הפרמטרים הבאים.

מחיר הנכס
בשלב הראשון עליכם לקרוא מידע רלוונטי על ענף הנדל"ן בישראל (או בחו"ל). כך תוכלו לבדוק מחירי נכסים במיקומים שונים בארץ, עם זאת כדאי לחפש נכס במיקום אטרקטיבי ובמחיר משתלם. רק כך תוכלו ליהנות מתשואה גבוהה. ניתן לחפש מחירי נדל"ן באתרים ייעודיים באינטרנט ולחלופין רצוי לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום השקעות נדלן. החברה תציע עבורכם מגוון נכסים אטרקטיביים במיקומים מנצחים, פתרונות מימון, אפשרות לניהול הנכס וליווי צמוד לכל אורך שלבי העסקה.

בדק בית
לפני שאתם ממהרים לרכוש נכס להשקעה עליכם לבדוק את הדירה היטב, עדיף באמצעות חברת בדק בית. אמנם, שירות בדק בית כרוך בהוצאה נוספת שיש לשקלל במחיר הנכס, אך העלות זניחה בהשוואה למחיר הדירה או הבית והבדיקה תמנע מכם לרכוש נכס בעייתי עם ליקויי בניה חמורים. כמו כן, הבדיקה מאפשרת לכם לנהל מו"מ טוב יותר מול המוכר, בהתאם לליקויים שנמצאו ניתן להפחית ממחיר הנכס או לדרוש מהמוכר לתקן את הפגמים.

כדאיות העסקה
חשוב לבדוק את האזור בו ממוקם הנכס שברצונכם לרכוש, לרבות חניה באזור, דרכי גישה לעורקי תחבורה ראשיים, מוסדות חינוך, פארקים לילדים, מרכזי קניות באזור, תחבורה ציבורית וכדומה. כמו כן, כדאי לשוחח עם כמה שכנים בבניין או ברחוב ורצוי לבקר באזור מספר פעמים כדי להתרשם מאיכות השכונה, מרמת הבטיחות והאווירה במקום. ככל שהאזור נחשב לבטוח ומציע איכות חיים גבוהה כך ערך הנכס יהיה גבוה יותר ותוכלו להשכירו ביתר קלות, במחיר גבוה.

תשואה גבוהה
השקעות נדלן נמדדות לפי היחס בין ערך הנכס והתמורה שתוכלו לקבל במידה ותחליטו להשכיר אותו או למכור אותו בהמשך. לכן, כדאי לפנות לחברת נדל"ן מקצועית המאתרת עבורכם נכסים להשקעה במיקומים אטרקטיביים, כך תוכלו ליהנות מתשואה גבוהה ולהשכיר את הנכס בקלות, כמו כן לא תיאלצו להשקיע כסף רב בשיפוץ הנכס כדי להשכיר אותו. יש חברות המנהלות את הנכס עבור המשקיע והן דואגות לתחזוקה שוטפת ולהשכרת הנכס במחיר משתלם.
 
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!