תפארת בדק בית וליקויי בניה - מקומה של חברת ניקיון בהליך בדק בית
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
מקומה של חברת ניקיון בהליך בדק בית

מקומה של חברת ניקיון בתהליך בדק בית הוא מקום חשוב. הניקיון אינו רק הביטוי החזותי הגלוי המעיד על אסתטיקה. הניקיון מהווה מרכיב חשוב גם מההיבט התברואתי, הבריאותי והבטיחותי.

חברת ניקיון נכנסת על פי רוב לתמונה בשלב הסופי – לאחר סיום הבנייה והשיפוץ. הניסיון והמיומנות של אנשי חברת הניקיון בוודאי תורמים גם לחידוד טביעת העין שלה, כך שבעת ביצוע הניקיון עובדיה שמים לב לסוגים שונים של ליקויים גלויים לעין, כגון ליקויי בנייה שונים, רצפה לא ישרה, סדקים בקיר, איטום, ריצוף, רטיבות ועוד. יש ליקויים שעלולה להיות להם השפעה קריטית מבחינה בטיחותית וכלכלית כאחד.
כאשר מי מעובדי חברת הניקיון שם לב לליקויים שונים הם יכולים להסב את תשומת הלב של בעלי הבית או שוכריו לקיומם של ליקויים, והם מיידעים את מי שמשלמים עליו הפרטים האלה עלולים לשרת אותם בעת קיום משא ומתן על עלות הבנייה או השיפוץ.

אף  שחברת הניקיון היא האחרונה שמבצעת את עבודתה בדירה, לאחר שבעלי המקצוע השועים סיימו את עבודתם ומן הסתם השאירו אחריהם פסולת ולכלוכים שונים, כאשר מאתרים ליקויי בנייה בכלל ובשלב זה בפרט ניתן לפנות אל בעלי המקצוע בתביעה לתקן את הליקויים ובכך לוודא כי לא תיכנסו לדירה לפני שיתוקנו כל התיקונים שיש הכרח לתקן אותם.

עין נוספת

חברת הניקיון מבצעת עבודתה ביסודיות ובקפדנות ומהווה ערובה לכך שלא ייוותר אף לא מקום אחד בבית שיהיה סמוי מעיני אנשיה. וכך, בעודם מנקים את הבית ניקיון יסודי הם יכולים להבחין בתקלות ובליקויים ולהסב את תשומת לב הבעלים או השוכרים לקיומם ובכך לספק לה מידע חיוני ולגיטימציה להתמקח על המחיר כאשר יש להם הצדקה מלאה לתבוע את הוזלתו או לתבוע את הטעון תיקון כתנאי לכניסה לבית.
בשורה התחתונה: חברת הניקיון ממלאה תפקיד חשוב וחיוני לא רק מעצם היותה מופקדת על הפיניש, על הפוליש ועל הגימור- על המעטפת החיצונית של הבית, אלא גם בהיות אנשיה גורם בעל ידע, ותק וניסיון לאתר בדקה ה- 90 ליקויי בנייה שונים גם אם קטנים כביכול, ודאי כאשר הם מגלים דברים שיש הכרח לתקן אותם לאלתר.
 
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!