תפארת בדק בית וליקויי בניה - עיצוב סלון הבית
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים

עיצוב סלון הבית – מה חשוב בעיצוב הסלון?

עיצוב ואסתטיקה מהווים חלק חשוב מההרמוניה של הבית שלנו. המראה של כלל חללי הבית חשוב ומהווה את כלל החדרים והחללים הקטנים יותר. חלקם פרטיים (כמו חדרי השינה) וחלקם ציבוריים (כמו הסלון). כדאי לעצב את סלון הבית באופן יצירתי שיבטא את האופי והעדפות האישיות שלנו.  כאשר מעצבים כל חלל ובמיוחד חלל ישיבה משותף כמו סלון הבית או חדר ישיבת / עבודה בתוך הבית חשוב לעצב אותו בצבעים בהירים שמשרים אווירה שקטה ורגועה המאפשרת צמיחה, שיח ומפגש.

למה חשוב לדעת לשלב נכון ריהוט עם אביזרים משלימים?

כאשר מעצבים כל חדר בבית ובמיוחד את חדר המשפחה חשוב להתאים את כל הפרטים בחדר כך שידברו באותה שפה עיצובית. ההתאמה מתחילה מהשטיח, שולחן הקפה, צבע הקירות , התאורה הווילונות שיש בחדר ועוד פרטים נוספים כך שיש ליצור הרמוניה בין אחד לשני. חדר שאין התאמה בין הפריטים השונים בו הוא חדר שיש בו בלגן וחוסר הרמוניה. זהו חדר שלא נעים לשהות בו ואי אפשר לערוך בו מפגשים חברתיים בעלי אווירה נעימה וחופשית. ניתן לעצב חללים בצורה הרמונית על ידי בחירה הומוגנית של קשת הצבעים שהפרטים בחדר צבועים בה. כך למשל אפשר לבחור שכל הפרטים בחדר מצבע הספות ועד צבע המרצפות ברצפה יהיו בגוונים של לבן או לחלופים של כחול.

למה חשוב לעצב את הסלון בצורה הרמונית וכיצד ניתן לעשות זאת?

כאשר מעצבים סלון חשוב לעצב אותו בצורה הרמונית. חלל הרמוני הוא חלל שיש בו סימטריה ואסתטיקה והשהייה בו נעימה מאוד ושלווה. אלו הם הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל בין חדר שמעוצב בצורה יוקרתית ובין חדר שאין לו קונספט עיצובי אחיד. הפרטים הקטנים יכולים לכלול את המפה ששמים על השולחן בסלון, את הדוגמה שיש על הכריות, את התמונות שיש על הקיר ואפילו גם הדוגמא של התחתיות לכוסות. אחד הפרטים שהפכו להיות מודרניים מאוד בשנים האחרונות בעיצוב של חללי מגורים הוא בריקים. הבריקים יכולים להעניק לכל חלל מגורים הרבה מאוד אופי ויופי.

טיפים לעיצוב פנים של הבית בסגנון יוקרתי

יש הרבה טיפים שיכולים לסייע לנו לעצב את הבית שלנו בסגנון יוקרתי. הטיפ החשוב ביותר הוא להיות נאמנים לטעם האישי שלנו. כאשר אנחנו בוחרים לעצב את הבית שלנו לפי הטעם האישי שלנו אז החלל כולו משדר ביטחון והוא יכול להיות אלגנטי ונעים מאוד. חשוב לעצב חללים שונים כך שיתאימו למי שמשתמש בהם ולמטרה שלשמה הם נועדו. סלון בית של משפחה צעירה עם תינוקות יהיה מעוצב באופן טבעי אחרת מאשר סלון של דירת סטודנטים או סלון של זוג בן 60 פלוס. מציאת העיצוב הנכון היא חיפוש שיש לעשות אותו באופן מודע בלי לחשוש ובלי לפחד מטעויות. מעצב פני איכותי יוכל לסייע לנו למצוא את הסגנון העיצובי שיתאים לבית שלנו.
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!