תפארת בדק בית וליקויי בניה - פינוי בינוי ברמת גן
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים

פינוי בינוי ברמת גן - לשיפור פני העיר ולרווחת תושביה

אנו עדים יותר ויותר לתופעת פינוי בינוי ברמת גן וזאת, לאור התכנית של תמ"א 38 ב' שהא הרבה יותר רווחית ומשתלמת, הן לדיירי בנייני המגורים בעיר והן לגבי הקבלנים היזמים של פרויקטים אלה. בעיית הדיור נפתרת, לאור תכנית יעילה זו שהיא חיונית גם מבחינת ביטחון התושבים, היות ובניני מגורים ישנים בעיר רמת גן, נהרסים היות והם אינם בטיחותיים בתקן רעידת האדמה. מדובר על ניצול הקרקע, תוך בניה לגובה של בנייני מגורים רבי קומות. מדובר על איכות חיים, בטיחות והעלאת הנכסים של הדיירים הנותנים את הסכמתם לביצוע פרויקטים מסוג פינוי ובינוי.

כאשר דיירי הבניין יודעים, כי על פי נתוני בניין המגורים שלהם, הם יכולים להגיש בקשה עבור פינוי בינוי ברמת גן, חשוב, כי עורך דין המתמחה בכל חוקי תמ"א 38, ויש לו התמחות בדיני מקרקעין, כך שילווה את דיירי הבניין מתחילת הפרויקט ועד סופו וידאג לכך, כי יהיו להם מגורים חלופיים בזמן הפרויקט וכן, ביטחון כלכלי, תוך הפקדת כספי נאמנות בחשבון העורך דין עד לתום הפרויקט, מה שיוכיח את חוסנו הכלכלי של הקבלן או היזם.

פרויקט שאינו מצריך הוצאה כספית מצד הדיירים

יש להוציא אישורים רבים  שעולים הרבה כסף וכן, ערך של כל דירה ישליש את עצמו, כאשר היא תהיה מוכנה. גם הכניסה, החניה , המעליות ועוד תוספות, תהינה משמעותיות להעלאת ערך כל הבניין עצמו. היתרון הרב הינו שהדיירים, אינם צריכים להוציא כסף, לא על הבנייה החדשה, לא על האישורים ולא על הדיור החלופי שהקבלן או היזם ישלמו עליו. תכנית פינוי בינוי ברמת גן, הינה רווחית ומשתלמת לכולם , הן לדירים והן ליזמים שירוויחו הון לא מבוטל, ממכרת הקומות הנוספות והדירות שייבנו. במידה וישנם דייר או שנים שהם סרבנים, עורך הדין יטפל בבעיה ויפתור אותה במהרה מול הקבלן והדיירים עצמם.

הבנייה החדשה בעיר רמת גן, כלומר פרויקט פינו בינוי ברמת גן מתבצעת כיום, על כמה חלקות. בפרויקט של תמ"א 38 ב', ליזם יש וודאות מוחטת בנוגע לשטחי הבנייה הניתנים לבנייה במסגרת הפרויקט, היות ואין הוא תלוי בהחלטת רשות התכנון המוסמכת, לגבי אישור תב"ע חדשה.

מה עוד כוללת תכנית פינוי בינוי ברמת גן?

בנית מערכות עירוניות מתקדמות, כגון תשתית מים וביוב, גנים ציבוריים, מרחבים, שרק ישפרו את איכות חייהם של תושבי רמת גן. הצפי הינו שבעתיד, ייבנו עוד 540 יחידות דיור ברמת גן, מה שעושי להקל יותר על מצוקת הדור בערים צפופות ומבוקשות למגורים כמו העיר רמת גן  כיום, רק 144 יחידות דיור כבר נבנו והבלנים מחכים לפרויקטים חדשים שיהיו רווחים עבורם. יש לציין, כי לא כל בניין, הינו מועמד פוטנציאלי. רק בניני מגורים, אשר הוקמו לפני ה-1 לינואר 1980, הם אלה שחל עליהם תיקון חוק 2 לתמ"א 38. משרד הבינוי והשיכון מעודד את הפרויקטים מסוג פינוי בינוי, היות וחידוש פני העיר תוך שמירת התקנים נגד רעידות אדמה, משתלמים גם עבור עיריית רמת גן ועיריות אחרות בערים השונות ולכן, אחת ההטבות הבולטות היא פטור מהיטל השבחה לדיירים והטבות רבות נוספות לקבלנים וליזמים שייקחו על עצמם את הפרויקטים של תמ"א 38.
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!