תפארת בדק בית וליקויי בניה - שמאות מקרקעין
חיפוש באתר
לקוחות ממליצים
דוחות בדיקה לדוגמה
תפארת בתקשורת
ראיון עם מנכ"ל תפארת עורך הדין יצחק אפרתי במבט לחדשות
סרטון תדמית של חברת תפארת ביקורת מבנים
שירותי שמאות מקרקעין ניתנים בכל הארץ

עקרונות חברת תפארת המתמחה בתחום שמאות מקרקעין הינם מקצועיות, יסודיות ואמינות. החברה מספקת שירותי שמאות מקרקעין למגזר העסקי,עו"ד, גופים פרטיים ומוסדות ציבוריים.
החברה מתמחה במגוון נושאים בתחומי שמאות מקרקעין ונדל"ן הכוללים, בין היתר: 
 1. כתיבת חוות דעת מומחה שמאות מקרקעין לפי דו"ח מהנדס פגיעה וירידת ערך נדל"ן על ליקויים בלתי ניתנים לתיקון .
 2. בדיקות רישוי נכס - חשוב לרוכשים בתקופה טרום הקניה - כלומר חוות דעת של מהנדס מומחה שמאי מקרקעין על הבנוי בפועל והשוואה לניתן לבנות לפי התרי הבנייה שבתיק הבניין בארכיב הועדה המקומית / עירייה , כתוצאה מדו"ח שמאות מקרקעין זה הלקוח מקבל תמונה ברורה האם כל הבנוי בשטח הינו לפי היתר בנייה , האם ניתן להכשיר את הבניה ע"י הוצאת היתר בניה בדעבד או הבניה נוגדת את תוכנית התב"ע באזור {לדוגמא קיום עליית גג במקום שאין אפשרות בתב"ע להנות עליית גג או לחילופין עליית גג הקיימת במקום ללא היתר בניה אך התב"ע מאפשרת להקים עליית גג } - חיובים בהיטלי השבחה ואגרות בניה על בניה ללא היתר .
 3. חוות דעת של מומחה שמאות מקרקעין על המצב התכנוני - מה קיים בשטח ומה ניתן לבנות לפי תוכניות תב"ע תקפות , מה מתוכנן - תוכניות תב"ע מופקדות או שבתכנון {כולל זמן צפוי לאישור התוכנית}חשוב ללקוחות הרוכשים בתים ומעוניינים לבנות תוספות בניה.
 4. חוות דעת של מומחה שמאות מקרקעין לעניין תוכניות סביבתיות - הכוונה מה היעוד המתוכנן להיות בסביבת הנכס - {לדוגמא -שלא יווצר מצב שאדם רוכש נכס שכרגע פונה לשטח פתוח אך האזור הנדון מיועד לפי תוכניות מתאר להיות בית ספר או בניין רב קומות או כל יעוד מפריע אחר }
 5. חישובי מיסי נדל"ן  והיטלים החלים על נכסי מקרקעין .
 6. טיפול בהפחתות מיסי נדל"ן והיטלי השבחה - הגשת שומה נגדית .
 7. טיפול בהתנגדויות - התנגדויות לתוכנית מפריעה ייצוג בעלי עניין  בוועדה המקומית / מחוזית
 8. טיפול ובוררות בעניין רכוש משותף : כמו - חישובי שווי הגג {כמה צריכים דיירי הקומה העליונה לשלם לדיירי הבניין עבור הגג המשותף } , הרכבת מעלית ומה העלויות לכל קומה.
 9. הערכת שווי נכס ע"י מומחה שמאות מקרקעין - לפני קנייה , לחלוקת רכוש , ירושה וכו'.
 10. אפשר לצרף כל סעיף לחבילה כוללת  - לדוגמא שווי נכס + מצב התכנוני + תוכניות סביבתיות.
 11. חבילות בדיקות שמאות מקרקעין למשרדי עורכי דין - עורכי דין לא בקיאים בנושא תכנון ובניה ובעלויות ונזהרים בתחום –{כבר היו מקרים בת"א שניסו למכור מרתפים כדירות ע"פ שהתב"ע לא מאפשרת מגורים במרתפים בכל מרחב התכנון ת"א - יפו, וכן חדרי יציאה בגג כדירות בפני עצמם ע"פ שאין אפשרות לעשות זאת - מי שקונה דירה כזו שם את כספו על קרן הצבי}.
 12. הפחתות תשלומים בכל הנוגע לתשלומים למינהל מקרקעי ישראל .
חברת תפארת המתמחה בתחום שמאות מקרקעין פועלת בתחום הנכסים המסחריים, התעשייתיים, נכסי מגורים, מגרשים ועוד. 
הזמנת מומחה לביצוע שמאות מקרקעין תמנע ממכם לרכוש נכס לא ראוי או לחילופין תעזור לכם לזהות ליקויים ובעיות צפויות בנכס ובכך להוזיל את מחירו ולהתאים את מחיר הנכס לשוויו האמיתי לאחר ניכוי עלות התיקונים שצויינו בדוח מהנדס מומחה בתחום שמאות מקרקעין.
נשמח לצרפכם לקהל לקוחותינו ולהעניק שירות אמין, מהיר וקפדני בכל הקשור לתחום שמאות מקרקעין , בדק בית ליקויי בניה וביקורת מבנים.


נשמח לספק לכם שירותי שמאות מקרקעין תוך דגש על מקצועיות ואמינות

שמאות מקרקעין 

ראיון בערוץ 10 עם מנכ"ל חברת תפארת
  לקבלת הצעת מחיר
  המלצות לקוחות

  מר אפרתי הנכבד שלום .
  איש יקר אני מודה לך על עזרתך בקשיים שנצברו מול הקבלן עצותיך המקצועיות וחוות הדעת שסיפקתם פתרו עבור הקבלן והן עבורנו את כל המחלוקות.
  שני דודל פתח תקוה.

  לכבוד תפארת.....
  הנדון: ליקויי בניה.
  מר אפרתי רצינו להביע בפניך את תודתנו לכל העזרה שנתת לנו מיום כניסתנו לדירה החדשה ועד להבאתה למצב ראוי ומושלם לדיור.
  תודה רבה
  זוננשיין מירב ומוטי.

  לכבוד מר אפרתי מנכ"ל תפארת.....
  שולח לך שי צנוע זה בצירוף מכתבי לאות הערכה והוקרה על עזרתך בהתמודדות עם הקבלן .

  לכבוד תפארת...
  לידי המנכ"ל מר אפרתי
  ברצוננו להודות על היחס החם והעזרה שנתת לנו בנושא ליקויי הבניה בסופו של יום הקבלן חוייב לשלם לנו סך 45,000 ₪ בעקבות הליקויים שבדוח שביצעתם עבורנו..
  בתודה
  רונן וחגית ערוסי.
  לכבוד חברת תפארת.....
  הנדון : הערכה רבה בעזרה שנתתם לנו.
  בפנייתנו לחברתכם עמדו בפנינו עוד 2 הצעות שקיבלנו מקולגות שלכם, הצעות אף זולות מהצעתכם. אך ב"ה משהו בקול וביחס שנשמע כבר מההתחלה בצד השני של הקו שכנע אותנו לבחור בכם. היום בתום התהליך אנו ממש ממש מודים לה שבחרנו בכם. התוצאה מדהימה- קיבלנו מהקבלן תיקונים ע"ס הנחייתכם( נציין בזאת שליפני חוות הדעת לא עזרה שום פניה שפנינו לקבלן!!) וכן פוצינו בחניה נוספת בשווי לא מועט.
  תודה רבה ויישר כוח.
  הצטרף אלינו לפייסבוק!